UA-1728117-67
.

קול הקשב

סדרת ראיונות ללמידה מקיפה להתמודדות מנצחת עם הפרעות קשב  

 

אין לך מנוחה. וגם אין לך סבלנות. וקשה לך לשבת במקום יותר מכמה דקות. התחלת לעשות משהו. ושוב לא סיימת. ושוב שכחת פגישה. או במקרה הטוב -  הגעת אליה באיחור. וכל הזמן צץ משהו דחוף שצריך לטפל בו. עכשיו ומייד . והלחץ... תמיד יש לחץ, ותמיד יש משהו שלא הספקת לעשות. ואף פעם אין לך זמן. ואף פעם אין לך שקט...ואולי זה בכלל הילד שלך... אולי זה הוא שלא מצליח לשבת בכיתה ולהתרכז, ואולי זה הוא שבבוקר לוקח לו שעות להתארגן ושרגע אחרי שביקשת ממנו לעשות משהו - הוא כבר שכח ושקע בדברים אחרים... 

אם משהו מזה נשמע לך מוכר יתכן ויש לך ו/או לילדך הפרעת קשב וריכוז.

אולי כבר אובחנתם, אולי יש לך רק חשד ואינך יודע מה לעשות...אולי כבר התחלת לקרוא ולברר וגילית שיש "ים" של מידע ושל עצות ובמקום להתקדם - זה רק שיתק אותך עוד יותר. 

אני רוצה לספר לך על הפתרון שיעשה לך "סדר"  וייתן לך את כל מה שצריך

 כדי להתמודד ולנהל בהצלחה את הפרעת הקשב שלך או של ילדך

קול הקשב

סדרת למידה מקיפה להתמודדות מנצחת עם הפרעות קשב וריכוז 


הסדרה תאפשר לך:

להתנהל בצורה נכונה ויעילה משלב האבחון ועד לבחירת דרך הפעולה הטובה ביותר עבורך.

לקבל כלים ואסטרטגיות שיעזרו לך להתגבר על המגבלות ולהצליח בעשייה שלך ובהשגת מטרותיך

לחיות ברוגע ובאיזון תוך שליטה ברגשותיך ובתגובותיך

לנהל באופן אפקטיבי את הזמן שלך ואת המשימות העומדות בפניך

לזהות את ההזדמנויות שמביאה עימה הפרעת הקשב וליצור מהן יתרונות יחסיים שיקדמו אותך. 

 

הסדרה כוללת 10 ראיונות עם אנשי מקצוע בתחום ADHD ובהם מידע עדכני ושיטות מוכחות לשיפור התפקוד וההתמודדות עם הפרעת קשב וריכוז בכל הגילאים ובכל מעגלי החיים

בין השאלות להן נותנת הסדרה מענה: 

איך יודעים האם יש לך הפרעת קשב וריכוז? איך מאבחנים, מה כולל האבחון ומה הטיפול הנכון במקרה ואובחנת.

הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים – מאיזה גיל אפשר לאבחן? למה חשוב לאבחן מוקדם? ומה הטיפול הנכון?

ADHD  / ADD ולימודים אקדמיים – מהן הזכויות הכספיות המגיעות לך מהביטוח הלאומי שיעזרו לך להצליח להתמודד בתקופת הלימודים הגבוהים?

איך לשפר את יכולות הסדר והארגון שלך?

עבודה וקריירה – איך לגלות מהם העיסוקים המתאימים לך ואיך להתמיד בעבודה ולהצליח בה ? 

הפרעת קשב ועסקים - איך להצליח בעסק, למרות הפרעת הקשב ובעיקר - להצליח בזכותה?  

מבדק MOXO שיעזור לך לדעת אחת ולתמיד האם יש לך הפרעת קשב וריכוז

AttenGo תוכנית לאימון מוחי לשיפור הקשב הריכוז והזכרון לביצוע בזמן שלך ומבלי לצאת מהבית

 

מי עומד מאחורי הסדרה?

שמי שוש מעוז אריה, אני מאמנת אישית ועסקית מוסמכת, מומחית בהפרעות קשב מטעם ה”מרכז לאימון התנהגותי” והמרכז לאימון בקבוצה. יצרתי וגיבשתי את סדרת "קול הקשב" מתוך היכרות יום יומית, מעמיקה וקרובה עם הפרעת קשב וריכוז בחיי האישיים ואחרי שפגשתי מאות רבות של אנשים שמתמודדים (או, מדויק יותר לומר: מתקשים להתמודד) עם הפרעות קשב וריכוז. על פני השנים גיליתי שהקשיים הם אותם הקשיים אצל רוב רובם של האנשים ולכן, הפתרונות הם בעצם אותם פתרונות. כשראיתי שהפתרונות האלה עשויים לשנות את חוויית החיים של המונים ולהפוך אותה לחוויית הצלחה הכנסתי אל האולפן את המומחים ויצרתי את הסדרה.


משובים שקיבלתי מלקוחות

"סדרת קול הקשב, לפני הכל, עשתה לי סדר בדברים! עכשיו ברור לי מה צריך לעשות כשיש הפרעת קשב ומה חשוב באמת. מצאתי תשובות לכל השאלות שהטרידו אותי, בכל מיני תחומים שלהפרעת הקשב יש השפעה עליהם. קיבלתי כלים מצויינים להתמודד עם הADHD שלי ושל בני ביתי, שהרי כולנו כאלה...בני הסטודנט כבר בתהליך למיצוי זכויותיו בביטוח הלאומי.שוש, תודה ענקית על שריכזת עבורי במקום אחד את כל מה שאני צריכה בדיוק!"


                                                                     רחלי כהן, אמא ל-3 ADHD , רחובות


בגיל 62 גיליתי שיש לי בעיית קשב וריכוז, גיליתי בזכות שוש שאצלה אני מתאמנת. האמת, הגילוי המפתיע הזה גרם לי לנשום לרווחה. עד אז נהגתי 'לרדת' על עצמי על חוסר הסדר, היומן המבולגן, הדחיינות ועוד כל מיני דברים. אז לא רק ש'הירידות' העצמיות נפסקו, אלא אני גם לומדת איסטרטגיות ארגוניות- וזה כלל לא היה מתוכנן כשבאתי לאימון אצל שוש. היא המאמנת המושלמת בשבילי: קשוחה ולא מתפשרת בנושאים חשובים, אבל עושה זאת בעדינות. לכאורה זו סתירה, לא?! אבל אצל שוש זה כל כך טבעי כי כזאת היא. מקצוענית מאד מאד, אוהבת את מה שהיא עושה ואוהבת אנשים. והלוא כל זה ביחד עם האישיות הקסומה שלה- זה שילוב מנצח. אז תודה לך שוש על מי שאת ועל מה שאני מגלה ולומדת מהמפגשים איתך וכמובן, תודה ענקית גם על ערכת הקלפים המדהימים שלך.


         דבוריק הר-פז, מרכז א.ה.ב.ה. לסיפורים ותיעוד סיפורי חיים


היה תענוג לראות אותך בפעולה.
שולטת ביד רמה אך רכה, מנווטת קבוצה גדולה,שולחת פיתיונות של מחשבה ודגה את המחשבה שתקדם את הסדנא קדימה.והכל בחיוך אמיתי, ברצון לנתינה והקשבה אין קץ.
מעבר לעיין החדה והאינטואיציה אני חושב שמה שמיחד אותך יותר מכול הוא שאת באה בטוב, עם המון הקשבה ורצון להעניק, מוכנה ללמד וללמוד גם יחד. מה שהכי מדהים זו הנינוחות שלך,כאילו את במקום הטבעי שלך. יודעת לאן את רוצה להגיע ומה להעביר בדרך, אבל נותנת לבאי הסדנא לשרטט לך ולהם אותה צעד אחר צעד.

א.א. כוכבי, עורך סרטיםמה תיתן לך הערכה ובמה היא עדיפה על פתרונות אחרים?


בעידן שלנו הבעיה אינה מחסור באינפורמציה, אלא דווקא עודף המידע שמציף אותנו ומקשה עלינו לפעמים להבחין בין העיקר והטפל.

יתכן וכבר בחנת פתרונות אחרים להקלת ההתמודדות עם הפרעת הקשב והריכוז שלך, אך בשונה מפתרונות אלו, סדרת "קול הקשב" מביאה לך ת'כלס את כל הידע המעשי הדרוש לך כדי להבין מהן האפשרויות העומדות בפניך ומה עליך לעשות כדי לתפקד בהצלחה ולממש את יכולותיך.

סדרת "קול הקשב" היא סדרה ייחודית, שגובשה במיוחד עבור אנשים כמוך, המתמודדים עם קשיי קשב וריכוז ומחפשים מקור מידע עדכני ומקצועי, שיכוון אותם לפתרונות המתאימים להם ביותר. סדרת הראיונות נוצרה על סמך ניסיוני המקצועי ומתבססת על ניסיונם המקצועי של אנשי מקצוע מובילים נוספים בתחומים משיקים.

 

בין אם גילית לאחרונה שיש לך או לילדך הפרעת קשב ובין אם אובחנתם לפני שנים אך עדיין לא מצאת את הכלים הנכונים לכם, חבל על כל יום שעובר בתסכול ובתחושת כשלון, כשאפשר להגיע לתוצאות מצויינות ולחוות הרגשת הצלחה וסיפוק.


הזמן עכשיו את סדרת "קול הקשב" שתהפוך את הפרעת הקשב שלך ממגבלה ליתרון ...


 

 

מה גובה ההשקעה שלך בסדרה ?

ההשקעה בסדרת הדיסקים עומדת על 97 ש"ח בלבד !

כן זו לא טעות – זו כל ההשקעה שנדרשת ממך והסדרה המקיפה והעדכנית ביותר להתמודדות עם הפרעת קשב

וריכוז בדרך אליך.

 

 

קול הקשב - קבצי שמע

שוש מעוז אריה, מנכ"ל נקודת מפנה, מרצה, מאמנת מוסמכת,

בוגרת CTI קליפורניה, מומחית בהפרעות קשב מטעם ה"מרכז לאימון התנהגותי" והמרכז לאימון בקבוצה. חברה בלשכת המאמנים בישראל וב- ICF האיגוד הבינ"ל לאימון. בעלת ניסיון רב באימון אנשים המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז.  

 http://www.shoshmaozarie.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.