.

אתם עומדים לשמוע לראשונה על נושא חדש לגמרי, שאף אחד לא מדבר עליו עדיין!


אתם עובדים עם לקוחות שונים, חלקם מצליחים לנוע, להתקדם ולהשיג את התוצאות הרצויות להם. חלקם - תקועים! מתחילים בהתלהבות, אך לא מתקדמים אל עבר ההצלחה. 

אתם נותנים את המיטב שלכם כאנשי מקצוע, על מנת להניע את הלקוחות שלכם למקום הרצוי להם, ואז אתם מגלים, שאין כל קשר בין מידת ההשקעה שלכם בלקוח, בין הפוטנציאל שלו לבין התוצאות אליהם הוא מגיע (יותר נכון, היעדר התוצאות). אתם מתוסכלים, לעיתים מרגישים אשמים, לא מבינים מה אתם לא עושים נכון, שאתם לא מצליחים להניע את הלקוח הזה?  "למה הם מתחילים בהתלהבות אבל נתקעים ולא מתקדמים לעבר ההצלחה ?" 


הלקוח, מצד שני, מתוסכל ומאוכזב! הרי מצא אנשי מקצוע מצויינים כמוכם עם סיפורי הצלחה רבים מאחוריהם: הלקוח מגיע לפגישות שלכם, משלם ממיטב כספו (לעיתים מדובר בניסיון אחרון שלו, כשהוא "על טיפת הדלק" האחרונה, לפני שהוא "מרים ידיים") ובכל זאת אינו מתקדם.

אכזבה נוספת מתווספת לסל האכזבות והכשלונות שהוא נושא על גבו, וכשהמשא כבד - הדרך קשה עוד יותר, לעיתים עד כדי נפילה וקריסה שלו, של העסק שלו . 


האם יכול להיות שהפרעת הקשב וריכוז שלו פוגעת בהצלחה שלך ?


מדובר כ-20% מהלקוחות שלכם, אלה הסובלים מהפרעת קשב וריכוז! קשה לזהות חלק מהם, כיוון שלא כולם היפראקטיביים. גם אני נתקלת בכל שבוע בלקוחות חדשים שכאלה. כשאני פוגשת לקוח כזה, אני "שומעת" את הפרעת הקשב שלו ואת הביטויים שלה.

לפעמים, גם הלקוח עצמו לא מעלה בדעתו שיש לו הפרעת קשב וריכוז ובוודאי אינו מודע לכך שההפרעה הזו משפיעה עליו ועל העסק שלו.


כל אחד מכם פוגש לקוחות כאלה בעסק שלו כל הזמן! אבל לקוח מסוג כזה מניעים, להצלחה או לקניה, באופן שונה לחלוטין מהנעת לקוח רגיל.

 

את זה אני רוצה ללמד אתכם!


אני רוצה ללמד אתכם איך לזהות אם יש ללקוחות שלכם הפרעת קשב וריכוז שמשפיעה על ההצלחה שלהם ובגלל זה גם על ההצלחה שלכם.  אתם יכולים להשפיע בקלות על הצלחת הלקוחות שלכם ובהמשך לזה על ההצלחה שלכם אם תכניסו שינויים קטנים במבנה קורס, תכנית ליווי או סדנא. 


זה בדיוק מה שקרה לקרן כהן, מנכ"לית קייסי קולג': 

 

  


קרן כהן:

מזל שיש לי מקור מידע אמין, עשיר ומעשי ומזל שיש שהוא את :-)


אחרי שגיליתי ש-80% מהלקוחות באחת מתכניות הליווי השיווקי של קייסי קולג' מתהדרים בהפרעת קשב וריכוז, הבנתי שכדי להצליח לעבוד איתם טוב ונכון יותר, אני צריכה להבין מה המשמעות המעשית והיומיומית של הפרעת הקשב וריכוז בעסקים... ו... נו טוב, גם בחיים.

בעזרת הידע העשיר שלך, וההרצאה על בעלי עסקים עם קשב וריכוז נפלו אסימונים אחד אחרי השני, ויחד איתם הבנות לגבי פעולות שמומלצות להתמודדות עם קשב וריכוז בעסקים. 

הלוואי שעוד ועוד אנשים יסכימו ללמוד, לצמוח, ולחיות טוב יותר בעזרתך.

בהערכה רבה,

 

קרן כהן, קייסי קולג'

אני מזמינה אותך להצטרף אלי ל- 4 שעות שיעזרו לך לזהות את הרגעים שבהם אתה צריך לשנות כיוון כדי להוביל את הלקוחות שלך לאפקטיביות ולרווחיות.


 בסדנא:

תלמדו מהי המשמעות היומיומית והמעשית של הפרעת קשב בעסקים כדי להצליח לעבוד איתם טוב ונכון

תלמדו לזהות אותה אצל הלקוחות שלכם כדי לתת להם   את השרות לו הם באמת זקוקים

תלמדו להניע אותם נכון להצלחה ותחוו סיפוק והגשמה

תגדילו את מספר הלקוחות המרוצים שלכם

תגדילו את ההכנסות של העסק שלכם 

  

יום שלישי ה-21.6.16 בין השעות 10:00-14:00 בתל אביב

אם גם אתם רוצים לדעת לזהות לקוחות אלה שלכם, ואיך להצליח להניע אותם, אתם ממש לא רוצים להפסיד את סדנת "שנה כיוון", 4 שעות בהן יפלו לכם אסימונים רבים ותגיעו לתובנות יוצאות דופן. 

כאמור, מטרת סדנה זו היא לזהות את אתגר הקשב העומד מולכם ולדעת איך להניע נכון את הלקוחות שלכם. בסדנה תלמדו מה זה אומר לחיות עם הפרעת קשב, איך "לחשוד" שאולי ללקוח שלכם יש הפרעת קשב ותרכשו כלים שיאפשרו לכם לעבוד נכון עם לקוח זה. כאשר תהיו מודעים להפרעת הקשב של הלקוח, וכשיהיו לכם הכלים להניע אותו לאפקטיביות ולרווחיות, תצליחו גם אתם! 

מחיר הסדנא הוא 199 ש"ח בלבד.

תסכימו איתי שזהו מחיר נמוך יותר ממחירה של שעת עבודה אחת של יועץ, מאמן או מטפל מקצועי ואם תצליחו להציל ולו תהליך אחד מול לקוח יחיד זוהי השקעה שמאוד תשתלם לכם.  אני בטוחה שההשקעה שלכם בסדנא תשתלם לכם עוד הרבה הרבה יותר ואת תוצאותיה תוכלו הרגיש כבר בטווח הקרוב והמיידי.  

 

     בילי דובב

רות ניסנבאום

מתנה לנרשמים לסדנא

קול הקשב

 ערכת למידה מקיפה להתמודדות מנצחת עם הפרעות קשב וריכוז

שווי הבונוס - 287 ש"ח

אתם תצליחו לעזור ללקוחות שלכם להפיק תועלת מהסדנא ולכם - להיות שבעי רצון!
!win-win situation

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי
גיל
זכר/נקבה
עיר מגורים

 

שוש מעוז אריה, מנכ"ל נקודת מפנה, מרצה, מאמנת מוסמכת, בוגרת CTI קליפורניה, מומחית בהפרעות קשב מטעם ה"מרכז לאימון התנהגותי" והמרכז לאימון בקבוצה. חברה בלשכת המאמנים בישראל וב- ICF האיגוד הבינ"ל לאימון. בעלת ניסיון רב באימון אנשים המתמודדים עם ADD/ADHD .

http://www.shoshmaozarie.co.il  

 

שוש מעוז-אריה

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.